Hry 2017-11-26T19:31:34+00:00

Hry ve virtuální realitě, které si můžete u nás zahrát

Hry neustále přikupujeme, na místě je vždy k dispozici spousta virtuálních prohlídek a virtuálních her ! 🙂

Máme přes 60 her

Space pirate trainer
– Destroy all –
*****

Vesmírná 3D střílečka budoucnosti? Tak to je určitě Space Pirate Trailer! Virtuální realita se odehrává na plošině. Vašim úkolem je ubránit loď co stojí za vámi a přitom se nenechat zabít, letajícimi roboty.

The Lab
– Longbow Tower Defense –
*****

Suprová hra pro virtuální realitu. Užijete si jak plné ovládání obě ovladači, tak i akční prostředí. Navíc můžete díky skóre proměřit své síly s ostaními hráči.

Richie’s Plank Experience
– Máš závrať? –
*****

Vyjedete výtahme do stého patra a projdete se po úzké lávce. Zámotá se Vám hlava ? V jiném patře se zase dostanete k hašení požárů p ocelém městě nebo se proletíte jako superman.

Everest VR
– Nejvyšší hora světa v Brně? –
*****

Virtuální realita vám zprostředkuje to co pravděpodobně nikdy neuvidíte na živo. Zdolat celý everest, od základního tábora až po vrchol v centru Brna? O tom jste asi nikdy nepřemýšleli. Opravdu uchvacující zážitek.

Sisters
– Horrorový zážitek –
*****

Všude tma, venku litají blesky, v ruce máte jen baterku a na okně sedí hrozivě vypadají cí panenka. Bojíte se rádi u horrorů ? Tak tohle je hra přesně pro Vás! Virtuální realita zněkolikanásobí Váš zážitek!

Keep talking and nobody explodes
– mluv nebo bouchneš! –
*****

Před Vámi leží bomba, čas pomalu utíká a vy ji musíte zneškodnit! OStatní hráči mají manuál jak bombu zneškodníte, ale jen vy jim můžete popsat co vidíte. Důvěřujete spoluhráčům, že Vám poradí správný drát, který přestřihnout? Týmová hra v hodná pro teambuilding. Tuhle hru vydržíte hrát i pár hodin 🙂

Tilt Brush
– Virtuální kreslení od Google –
*****

Jste kreativní a máte rádi malování? Tak tohle je virtuální realita jako stvořená pro Vás! Tilt Brush od Google, Vám zprostředkuje 3D malování. Můžete své výtvory obcházet a domalovvávat ze všech stran, k dispozici máte spoustu nástrojů.

The Bellows
– Horrorová virtuální ralita –
*****

Podivný dům, ve kterém jste se ocitli už dopředu zavání temnotou. S lucernou co příliš nesvítí se vydáte na průzkum celé vily. To co uvidíte a zjistíte Vás bude mrazit ještě pár dní.

The Price of Freedom
– Úniková hra ve virtuální realitě –
*****

Leden 1960. USA je hluboko ve studené válce s Ruskem a jaderná válka se zdá být nevyhnutelná, když Benjamin Müller pronikne do výzkumných zařízení CIA a ukradne cenný výzkum chemických zbraní… Úniková hra ve virtuální ralitě.

The Lab
– Soubor vyrtuálních her –
*****

Soubor několika velmi povedených virtuálních her. Většina navíc v češtině! Užijte si oblibené hry os špičkových programátorů virtuální reality.

Tohle vše a spoustu dalších her v naší virtuální realitě v centru Brna!
Přijď si pro neopakovatelný zážitek!

Rezervuj si svoji hru hned

Některé hry můžou být nedostupné z důvodů aktualizací, či jiných problémů ze strany vývojářů. Všechny hry se snažíme denně aktualizovat. Vzhledem k neustálému přidávání her, se mohou oběvit hry, které nejsou plně kompatibilní s našim systémem.